אור עקיבא

רחלי הומינר - 0524767265

עמוס - 058-662699

הרב אליעזר שמואלביץ - 054-5402047

מנדי פלדמן - 053-6228131

פארק היובל, שכונת אורות הירוקה 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק הדגים נוף ים 30/09 ו1/10 ב18:00

אופארק שכונת נווה אור 30/09 ו1/10 ב18:00

פארק האומגה 30/09 ו1/10 ב18:00

 

אזור

לוטן פרחי - 0509720170

הפארק החדש בכניסה המערבית של היישוב 30/09 ב17:00

 

אילת

עדנה לוינשטיין - 0508444849

 

אריאל

ניצן ויזמן- 054-455-2299

פארק הגומי - רח' דרך אפרתה 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק ברוך - רח' ברק 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק הספינה - רח' דרך הנחשונים 25 - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

אשדוד

יוסי - 053-3438215

רובע ה  30/09 ו1/10 ב17:00

רובע ט  30/09 ו1/10 ב17:00

 

 

אשקלון

פארק רוגוזין - שכונת עתיקות - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן הנוצץ ( מול ביה"כ אוהל משה) - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן הבנים (רחוב שי עגנון) - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן יהדות חבר העמים - שכונת נווה אילן - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן יורי שטרן - שכונת נווה דקלים - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק אלון - 30/09 ב17:00

פארק תקוותינו- ליד מתנס אלוני ציון - 30/09 ב17:00

גן עם שלם ( ליד בית הכנסת נועם יצחק) - 30/09 ב17:00

גן גני ברנע - 30/09 ב17:00

 

בית שאן

אליה אמסלם - 0524789840

שכונת רבין, גן השעשועים ליד בית הכנסת - 30/09 ב16:30

חנוך לנער, התומר 73 - 30/09 ו1/10 ב17:00

מפגש סערה, שכונת אליהו 38 - 01/10 ב17:00

פארק אקליפטוס - 30/09 ב17:00

 

בקעת הירדן 

אליהו מחלב - 0507366117

חמרה - 30/09 ב17:00

ארגמן - 30/09 ב17:00

תומר - 30/09 ב17:00

 

בת ים

רואי פרץ - 0509036036

ולדיסלבה ביצ'קובה - 0587641682

עופר - 30/09 ב16:00

יגלום 30/09 ב16:00

כותר גן העיר 30/09 ב16:00

טיילת בת ים 30/09 ב16:00

עמידר בת ים 30/09 ב16:00

פארק בגין, בת ים 24/09 ב19:00

 

גבעת זאב

שרה-טל רחובי - 0525447056

גן התפוח,(סינטטי) רחוב ערוגות ,נווה מנחם - 30/09 ו01/10 ב17:00

 

 

גבעתיים

משה טסלר- 0523003308

גן הבנים (פינת הל"ה/לכיש) - 30/09 ב17:00

גן העלייה השניה - 30/09 ב17:00

גן תקומה (אחדות העבודה 22) - 30/09 ב17:00

פארק גבעתיים (בגן רבקה) - 30/09 ב17:00

גן הזיכרון (כצנלסון 79) - 30/09 ב17:00

גן סולד (פינת אילת/ההגנה) - 30/09 ב17:00

גן ויקטור (סמטת צור) - 30/09 ב17:00

 

גדרה

אליסף פליישר- 0587072526

שמעון איגרא - 052-7710462

גן הבילויים - 30/09 ו1/10 ב17:00

ספורטק גדרה - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן ביל"ו - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן הבנים - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

גדרות

יהונתן שלם - 0524547376

כפר מרדכי - 30/09 ב17:00

עשרת - 30/09 ב17:00

 

 

הוד השרון

צבי ויסברט - 0544222739

פארק מגדיאל - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק עתידים - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק ארבע העונות - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק השחר - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק 1200 - 30/09 ב17:00

בית אבות - 30/09 ב17:00

פארק בן גוריון - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

הרצליה

צחי וייס- 052-6426832

בן גוריון 100 גן בן שפר - 30/09 ב17:30

בר אילן 42 מרכז קהילתי בר אילן - 30/09 ב10:00

 

זכרון יעקב

יאיר סילברמן - 0527041422

 גן טיול - 30/09 ב17:45

 

חבל יבנה

עדי רום - 0533389504

כרם ביבנה - 1/10 ב17:00

גבעת וושינגטון - 1/10 ב17:00

 

 

חולון

אליהו פיין 0552343655

גן נחמן - 30/09 ו1/10 ב17:00

גני סיפור - 30/09 ו1/10 ב17:00

גנים באזור בית ספר אורט - 30/09 ו1/10 ב17:00

רחוב סוקולוב והכניסה לעיר - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

 

חיפה

אבידן חזני - 0503613613

כהן אריה - 0525950207

לידיה שטלמח - 0584266610

צ'ירנט וורקו - 0546332659

גן הבנימין - 1/10 ב17:00

גן הזיכרון - 30/09 ב17:00

גן פייזר - קליבנוב - 30/09 ו1/10 ב17:00

הגן העגול 40 - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן שימקין 40 - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן שעשועים רחוב חטיבת כרמלי מס 34 - 30/09 ב17:00

 

קרית חיים חיפה

שמואל גולדפרב - 0542558301

בית העם קרית חיים - 30/09 ו1/10 ב17:00

תיאטרון צפון קרית חיים - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

קרית ים

דוד נמר - 0526798772

גן אשר - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

 

חצור הגלילית

נעמה צפניק - 0507289628

גן הילל - 30/09 ב17:00

פארק המשפחות - 1/10 ב17:00

 

 

חרות

רחל גינת - 0502553276

רחבת בית הכנסת - 30/09 ו1/10 ב17:00

רחבת בית העם - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

 

טירת הכרמל

דבורה - 050-654-1141

יעל שורץ - 0508757898

מתנס טירת כרמל - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן נחום 2 - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק נחל גלים

גן גלי כרמל

 

יבנה

יהונתן שלם - 052-4547376

פארק החבלים , יבנה הירוקה - 30/09 ב17:00

בגינה מאחורי בית ספר רבין, שכונה ירוקה - 30/09 ב17:00

 

יפו

נופר גול - 0545290084

פארק המדרון - 30/09 ו1/10 ב17:00

נמל יפו - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

ירוחם

אורה רובין - 0527204618

גינה קהילתית- שכונת הגבעה - 30/09 ב16:45

גן ציבורי - רחוב היסמין - - 30/09 ב16:45

גן ציבורי - נאות הדר (הבננות) - 1/10 ב16:45

בדשא הגדול בשכונת השקד - 30/09 ו1/10 ב16:45

גן משחקים שכונת נווה נוף - 30/09 ב16:45

 

 

 

ירושלים

 

גבעת משואה

רחלי סמו - 050-8727622

פארק בכניסה לגבעת משואה - 30/09 ב17:00

  

נווה יעקב

הרב אביתר גרינפלד - 0505087149

גינה ברחוב מזל טלה - 30/09 ו1/10 ב17:00

גינה ברחוב משה סנה - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

 

 

שכונת גילה

נחמה אלקובי - 0508849820

מנהל קהילתי גילה- רח' ורדינון 14 - 15/09 ב09:30

שלוחת הצבר 1 - 23/09 ב18:00

פרק זיידנברג - רח' הגננת - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן אפרסמון - גילה א' - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן אפרסמון - רח' אברהם יערי - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן ברחוב תרשיש - אגמון - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

 

קרית יובל

שרה שרמן - 0504781196

מחלקה סיעודית - בהוד ירושלים גאטמלה 3 קומה 2 בקרית יובל - 30/09 ו1/10 ב17:00

פנינת 3 האבות מתחם איטרי דרך ברעם 1 ירושלים בין איזור תעשיה בתלפיות וגילה - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

 

כוכב יאיר

דביר גרנות - 0528102000

הפארק החדש בכניסה לכוכב יאיר - 30/09 ב17:00

 

 

כפר ויתקין

אליהו סטולוביץ - 050-4343707

בדשא הגדול בחופית - 1/10 ב17:00

 

כפר ורדים

שלמה גולדפרב- 054-5916460

גן שולמי רחוב אשכר - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק המפה כיכר 1 - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן המשחקיםי בכיכר 9 - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

כרם מהר"ל

נחום בלוך - 050-9407062

בבית הכנסת בכרם מהר"ל - 30/09 ו1/10 ב10:00

 

כרמיאל

יוסף חוטר- 0527710018

מתנס רבין - 30/09 ב17:00

פארק אופירה - 30/09 ב17:00

פארק המשפחה - 30/09 ב17:00, 01/10 ב16:45

פארק רבין - 01/10 ב17:00

פארק משחקים גבעת רם החדש - 01/10 ב17:00

פארק המשפחה

 

אסתי זרדוק - 0546636187

מתנ"ס רבין - 30/09 ב16:45

מתנ"ס מרכז - 26/09 ב18:00

מתנ"ס מגדים - 26/09 ב18:00

פארק המשפחה - 30/09 ב17:00, 01/10 ב16:45

 

יעקב ידיד- 052-3003190

מרכז מדרחוב כרמיאל - 30/09 ב17:00

יער חורשת קובי - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

 

לוד

חניתה שוורץ - 0528367060

גני איילון - 30/09 ו1/10 ב17:00 

פארק קהילות ישראל - 30/09 ב17:00

 

לפיד

יהודה ישרים- 052-669-1574

בית התרבות בלפיד. רחוב השקמה - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

 

 

מבשרת ציון

אליהו סימן טוב- 050-673-3186

רכס חלילים גן משחקים - 30/09 ו1/10 ב17:30

גן הוורד - 30/09 ו1/10 ב17:30

 

 

מגדל העמק

שיראל ורשינין - 0526726836

פארק הראשונים - 30/09 ב17:00

פארק האוניה - 1/10 ב17:00

 

 

מודיעין

אלון חזני- 052-356-7930

שדרות יצחק רבין בדשא העגול ליד אולם הספורט,מוריה/ גבעת משואה - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק עמק האלה מול בית 45,כרמים - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק ברחוב אבני החושן פינת לשם,אבני חן - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק מגדל הלבנון,משואה - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק החבלים רח' אלי כהן,מוריה - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק הדגים עמק דותן פינת עמק יזרעאל,הנחלים - 30/09 ו1/10 ב17:00

מוריה סנטר,שבטי ישראל פינת לאה אימנו,מוריה - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק ענבה ליד האגם - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק מגדל דוד,הנחלים/פרחים - 30/09 ו1/10 ב17:00

הגינה הירוקה עמק בית שאן 1,המגינים - 30/09 ו1/10 ב17:00

מרכז מסחרי לב רעות - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק עמק איילון פינת כחלית ההרים,פרחים - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק צמוד לרחוב החסידה 30,ציפורים - 30/09 ו1/10 ב17:00

יהודה המכבי פינת יצחק רבין,ציפורים/נופים - 30/09 ב17:00

מתחם הדשא מרכז מכבי העולמי,מכבים - 1/10 ב17:00

 

 

 

מעלה אדומים

אבנר רוזביץ - 058-4932356

בית אבות הוד - 30/09 ו1/10 ב17:00

הבסיס הצבאי ליד מעלה אדומים - 30/09 ו1/10 ב17:00

תחנת מד"א - 30/09 ו1/10 ב17:00

כיכר יהלום - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק הנבל - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק הקרן - 30/09 ו1/10 ב17:00

שכונת מחניים - 30/09 ו1/10 ב17:00

שכונת 06 - 30/09 ו1/10 ב17:00

שכונת 07 - 30/09 ו1/10 ב17:00

ה"וואדי" - אזור פקניק - 30/09 ו1/10 ב17:00

שכונת כלי שיר - 30/09 ו1/10 ב17:00

שכונת אבני החושן - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק המשפחה - 30/09 ו1/10 ב17:00

הפארק המרכזי - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

 

מעלה יוסף

אליהו גליל -  0534312696

שתולה, גן המשחקים - 30/09 ו1/10 ב17:00

זרעית, גן המשחקים - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

 

משגב

צוריאל אסף - 0547874781

שורשים - 30/09 ב17:00

יובלים -1/10 ב17:00

אשחר - 30/09 ב17:00

 

 

מטה אשר

אורלי סולנה קדוש - 0526658264

קיבוץ חניתה, רכס השלום - 30/09 ב17:00

קיבוץ ראש הנקרה - 30/09 ב17:00

 

 

 

נהריה

דורון איטח- 052-660-6958

פארק אוסישקין - שכונת אוסשקין - 30/09 ב17:00

שדרות הגעתון - רחוב הגעתון - 30/09 ב17:00

מזח חוף הים - 30/09 ב17:00

 

נוף הגליל

עמית רוזנשטיין - 050-3787745

רחבי העיר - 30/09 ו1/10 אחה"צ

 

נתיבות

תמר בונה - 054-9492110

גן בן אריה - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק ליד המר - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן משחקים במערב - 30/09 ו1/10 ב17:00

ליד היפר כהן רימון - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

 

 

נתניה

אבי פלקס - 0547299803

בית אבות נתניה - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

 

 

עמק יזרעאל

קובי ברכה - 050-5831538

 

ציפורי 

ליד בית העם - 30/09 ו1/10

 

קרית טבעון

בפארק המשחקים - 30/09 ו1/10

 

שדה יעקב

מרכז הישוב - 30/09 ב10:30

 

הזורעים

מרכז הישוב - 30/09

 

נהלל

מרכז הישוב - 30/09 ו1/10

 

אלון הגליל

מרכז הישוב - 30/09

 

הושעיה

מרכז הישוב - 30/09

 

תנתון

מרכז הישוב - 30/09

 

שמשית

מרכז הישוב - 30/09

 

קציר

מרכז הישוב - 30/09

 

תל יוסף

מרכז הישוב - 30/09

 

עכו

עמיחי כהן- 052-5458288

בית מדרש קהילתי, הנדיב 1 - 30/09 ב11:00

 

עפולה

עדי גבר - 055-663-0730

גן שעשועים פארק גאולים (ליד בית הכנסת של התוניסאים) - 1/10 ב17:00

 

פתח תקווה

אריה אנגלמן - 050-5859847

גן יהונתן- רחוב ארלוזרוב - 30/09 ב17:00

שכונת אם המושבות- גינת לב הסביונים - 30/09 ו1/10 ב17:00

שכונת אם המושבות- גינת האילנות - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן רשיש- בסמוך לרחוב עין גנים - 30/09 ב17:00

מתנ"ס רמת ורבר- רחוב הפורצים 18 - 30/09 ב17:30

 

אוהד שגיב - 0507701943

הפארק הצפוני נווה גן, רחוב משה שמיר - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

אלון וולקן - 054-7728650

בגינה החדשה - 30/09 ב18:00

 

פרדס חנה

אסף זילברפלד- 0545459014

גינות ציבוריות נווה פרדסים - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

 

קדימה צורן

אלי סולימני - 050-6969574

פארק בני ביתך בקדימה - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק משחקים בן צבי - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק רמת אמיר בצורן - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

קיסריה 

הרב ליברמן - 054-6212586

פארק שכונה 13 - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק שכונה 11 - 30/09 ו1/10 ב17:00

בית כנסת פתוח - 30/09 ו1/10 ב10:30

 

 

קצרין

צפיה מזומן 058-5602533

גן מיקולב רח זויתן - 30/09 ו1/10 ב17:00

שכונת נווה - 30/09 ו1/10 ב17:00

שכונת אפק - 30/09 ו1/10 ב17:00

 

  

קרית אונו

נעם דהן- 052-300-3637

ספורטק, רח' יצחק רבין - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק דראכטן, יהודה המכבי - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק רייספלד, רח' המייסדים - 30/09 ו1/10 ב17:00

פארק גני אילן, רח' יגאל אלון - 30/09 ו1/10 ב17:30

גן שאול המלך, שאול המלך - 30/09 ו1/10 ב17:30

פארק ורשה, רח' קק"ל - 30/09 ו1/10 ב17:30

 

קרית גת

אהרון הרשקרוביץ - 0504343707

קדושי ישראל הפרד"ס 43 - 30/09 ב17:00

 

 

 

ראשון לציון

נועם חדד - 054-4463622

גן המוסיקה יואל דרובין 40 - 1/10 ב17:00

גן בעברית דרך חיים הרצוג - 1/10 ב17:00

פארק נאות אשלים - 1/10 ב17:00

גן פרס נובל - 1/10 ב17:00

גן המנהיגים, ז'בוטינסקי פינת שד' משה דיין - 1/10 ב17:00

גן הזיכרון - 1/10 ב17:00

 

אביתר גיל- 0528287066 

גן מנשה - 30/09 ו1/10 ב17:00

גן הזכרון - 30/09 ב17:00

גן נווה ים - 30/09 ב17:00

גן ההרפתקאות - 30/09 ב17:00

גן יעקב כהן - 30/09 ב17:00

 

 

 

 

רמת גן

אורי וייל - 0528883232

גינת אלקס רח' רמז - 30/09 ו1/10 ב16:30

גינת מרום נווה רמת גן - 30/09 ו1/10 ב16:30

גינת נווה יהושע החדשה רמת גן רח' נווה יהושע - 30/09 ו1/10 ב16:30

הפארק הלאומי רמת גן - 30/09 ו1/10 ב16:30

 

רמת ישי

רוית שבו - 0549805504

הארז 48 רחבת בית מרים - 30/09 ב17:30

 

רעננה

 קובי פסל 050-7605173

 נווה זמרי בספורט, 30/9 17:00 1/10 17:45

הגינה ברחוב התחייה ,בשני ימי החג ב16:00

בפארק היובל ב16:30 בשני ימי החג

בגינה ברחוב אופסטרלנד ב-16:50 בשני ימי החג

בגינה ברחוב שושנה דמארי בשעה 17:00 בשני ימי החג

 

שוהם

אתי גרוס- 054-280-0307

בית התרבות רחוב עמק איילון 32 שוהם  - 30/09 ב11:00

 

 

תל אביב

ערן יונגר- 052-300-3692

רמת אביב ג בית כנסת החדש כלל ישראל רחוב אליהו חכים

אזורי חן על יד בית הכנסת ברחוב מוקדי - 30/09 ו1/10 ב17:00

מרכז רוזין דרזנר 2 - 30/09 ו1/10 ב17:00

רמת אביב הירוקה - 30/09 ו1/10 ב17:00

 


הרב אריאל קונסטנטין- 052-283-8599

חוף פרישמן - 30/09 ב18:00

 

אורי וייל - 0528883232

פארק הירקון מתחילים מול רחוב ברנדייס ומתקדמים לאורך הפארק מזרחה - 30/09 ב16:30 ו01/10 ב17:00

 

יובל אלפרט - 0528119291

גינת דמודני - 30/09 ו1/10 ב17:00

גינת ההסתדרות - 30/09 ו1/10 ב17:00