Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ניתן לפנות  לפרטים ומחירים יגאל ינאי 058-4012854 שימו לב שזה כולל עמלה.

 

 

 

סדנה בתקשורת מקרבת-דן נבו/תמר ניזרי

 

תקשורת מקרבת- שפה שפיתח דר מרשל רוזנברג אשר נותנת כלים וביטוי למקרים רבים הפוגשים אותנו ביום יום

 

בכל מערכות היחסים שלנו – עם עצמנו / מול בן/בת הזוג, ילדים, המשפחה, קהילה, מכרים ועוד הכלים שיינתנו בסדנה יעזרו לשיפור מערכות היחסים בעיקר ביציאה ממעגל הניכור הפחד והבושה להגעה להבנה וראיית האחר מתוך כנות וכבוד לאנושיות שבנו ושל הזולת. הסדנה מלווה במצגת, שיתוף ודפי תרגול וסיכום.

 

 

 

"לשים לב" – שיחתו המרתקת של אורי שכטר

 

אורי שכטר סמח"ט חטיבת הנח"ל במילואים פעיל חברתי ומנכ"ל שורשים מעביר הרצאה מרגשת, משמעותית וערכית המטובלת בסיפורים מהחיים. הרצאה הנותנת כלים מעשיים כיצד להיות אנשים טובים יותר, משמעותיים יותר, תורמים יותר ומשפיעים על עצמנו, על קהילתנו, ועל עמנו והעל העולם. ההרצאה מתאימות לכל גווני החברה הישראלית ההרצאות מלוות במצגת מרגשת.

 

 

 

לימונענע גרוס- אושי גרוס במופע חדש

 

ממסע חייו כאדם בעל הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה((ADHD ,דרך שירותו הצבאי, חיי הנישואין, אומנה ל36 ילדים, התמודדות עם למודים אקדמיים ועד מבחני לשכת עורכי הדין. מופע המשלב רגש צחוק ודמע ,משחק ושירה. מופע קצת חמוץ וקצת מתוק, מעצים ונוגע ללב, המעניק לצופים ידע , כח וכלים להתמודדות בכל גיל ובכל מצב.

 

 

 

 

 

תאטרון דל ארטה - קומדיית מסכות –הופעתו של עמיחי

 

לפעמים החיים האמיתיים הם הקומדיה הכי גדולה... קומדיית מצבים במגוון רחב של נושאים, לפי בקשת המזמין. בהופעה זו נשים מסכות על הפנים, נהפוך לדמויות אחרות ונלמד להסתכל על החיים בצורה קצת אחרת ולהיות יותר עצמנו. הפעילות מבוססת על משחק של שחקן בהשתתפות פעילה של הקהל, גם כאלו שלא אוהבים לשתף פעולה...

 

 

 

מפגש או סדרת מפגשים מרתקים עם אברהם כץ

 

אברהם כץ מרצה בכיר במגוון נושאים הקשורים לחינוך, אמון, תקשורת הורים וילדים, גיל ההתבגרות, חינוך לחיי משפחה ועוד. בשילוב התנסות ודוגמאות מהשטח.

 

 

 

אין דבר כזה ילד רע! – אושי גרוס

 

הופעה מרתקת ונוגעת ללב של אושי גרוס, בדרן וחקיין בעל יכולות ווקאליות מרשימות, שהיה בילדותו ילד עם קשיי למידה וקשיים נוספים. זהו סיפור של התמודדות עם קשיים, אמונה בעצמך ובסובב אותך, סיפור שיחנך אותנו להסתכלות בעין טובה ולימוד זכות על עצמנו !

 

 

 

הילדים של החיים – אושי גרוס

 

משפחת גרוס לקחה על עצמה ב-8 שנים האחרונות להיות משפחה אומנת לילדים שגורלם לא שפר עליהם. בהרצאה מרגשת, מצחיקה ומלאת תוכן מפגיש אותנו אושי גרוס ("אין דבר כזה ילד רע") עם חיי ילדי המשפחתון לצד הילדים הביולוגיים שלו, תהליך הבניה שלהם, האכזבות הצורבות וההצלחות המרגשות.

 

 

 

תראו מי שמדבר! – הרצאתו החווייתית של צבי אופיר

 

דיבור הוא בדרך כלל במילים אך לא פחות מכך הוא בצורה בלתי מילולית – על ידי שפת הגוף שלנו. בהרצאה זו, המלווה בהתנסויות ובדוגמאות אור קוליות רבות, נלמד על תקשורת בלתי מילולית. כיצד ניתן להעביר מסרים בעזרת תנועות הגוף, מה אנו מעבירים לזולת כשאנו מדברים איתו ומדוע ישנה חשיבות מרובה להגיד בצורה בלתי מילולית את מה שאנו באמת רוצים.

 

אי – זוגי –תאטרון אספקלריה

 

שלושה גברים. שתי פגישות. מטפל אחד. מחזה דרמטי- קומי על זוגיות בת זמננו. יואב מרגיש שלאשתו לא אכפת ממנו אלעד מרגיש שלאשתו אכפת ממנו יותר מדי וגדעון לא בטוח שאכפת לו מאשתו. שלושה גברים מעיזים לעשות מעשה. ללכת לייעוץ זוגי. בסדנה ייחודית, בעזרתו של יועץ מנוסה, הם לומדים להביט לבעיות ישר בעיניים ולהבין מהם חיי נישואים באמת. ולא, לא זה לא פיקניק. במסע של כעס, כאב, כנות, השלמה, והרבה הומור, ימצא כל אחד את הדרך לעצמו, לאשתו ולקשר ביניהם.

 

 

 

מפגשים מהסוג השלישי.....

 

סדנא יחידה ומיוחדת- המאפשרת למשתתפים להיפגש עם החלקים הכמוסים שבנפש. אסי מפעיל בובה- שכל אחד מביט בה, אח"כ נותן לה שם של מישהו שהיה רוצה לדבר איתו, או לסגור איתו חשבון-הורה, חבר, אח, מחנך, הוא עצמו וכו'-ואח"כ מי שמתנדב מוזמן לדבר עם הבובה- העוטה את הדמות שהמתנדב בחר עבורה. באמצעות, אלתור, משחק, הפעלה מדהימה, הומור- נוצר מפגש פנימי אמיתי הנותן למשתתפים הזדמנות חד פעמית לפגוש ולשוחח עם מי מי שרק יבחרו.   

 

 

 

הכח לצמוח ביחד

 

איך לקום בבוקר עם כוחות ועוצמות? איך לשדרג את ההתנהלות האישית ומערכות היחסים שלנו? איך להתמלא באנרגיה? איך להתייעל בניהול הזמן האישי והזוגי שלנו?

 

סדנא אימונית הנותנת כלים לצוות החינוכי איתם יוכלו לעבוד בעצמם ועם התלמידים. כולל תרגילים מרתקים, סרטונים ומצגות. הסדנה מועברת ע"י יגאל ינאי, מאמן מוסמך בוגר B.S.D  אימון יהודי ובי"ס "מאמנים לחיים", מנחה זוגי ומשפחתי, בעל תואר שני בניהול חינוכי, רב ומחנך ותיק.        

 

  

 

סטיילינג- להיראות טוב בצניעות  דורית שרמן / רבקה ברנשטיין

 

בעידן הראליטי והמדיה המתקדמת נושא הצניעות עומד במבחנים לא פשוטים בראי החברה, רבקה- מחנכת ותיקה עוסקת כבר מספר שנים בשיחות וסדנאות בנושא היא תוביל את הבנות להבין איך מצד אחד הצניעות היא מעל הכל ועם זאת חשוב שכל אחת תפתח ותעצים את הטוב שלה. הבנות ייצאו מהשיחה עם כלים מעשיים. אפשרות לסדנאות איפור, סטיילינג, עיצוב שולחנות ועוד.

 

 

 

צניעות זה ענין של מודה?

 

מה כל כך גרוע בלחיצת יד וחיבוק "תמים" עם בן?  למה חשוב להתלבש בצניעות? מה באמת עובר לבן שפוגש מישהי שזורמת בשיחה או מתלבשת ב"קלילות"? חברות בגיל העשרה טוב או רע? שאלות אלו ועוד רבות עולות לבני הנוער ומתעצמות במיוחד בחופש הגדול. או מציעים הרצאה (או סדרת הרצאות) העוסקת בשאלות אלו ובשאלות נוספות מעולמם של בני הנוער ההרצאות מועברות ע"י הרבנים והמרצים:  אהרל'ה מאירוביץ', הרצל ניקר, אליהו שרביט,  יעקב שמעון,  שביט וענת רבינצקי, אושרה והרב רן  בן משה, חיים ופנינה ששון, הודיה דוידוביץ, ציפי דינר, ריקי דמרי , יוני לביא ,שרית אביגד ועוד (ניתן גם לבנות יום עיון עם מדריכי ומדריכות המדרשה)

 

 

 

עין טובה- שיחתו של הרב בנימין סופר

 

יש אנשים שתמיד כשאנו לידם אנו מתחזקים , מקבלים כוחות, מרגישים שזורם מהם אלינו שפע של כוחות ,של אמון והעצמה. מצד שני ,כולנו מעדיפים לשמור מרחק מאנשים ביקורתיים, שיפוטיים, המחלישים אותנו בעצם מבטם המתמקד דווקא בשלילי, בחיצוני ובארעי. מה היינו נותנים כדי לבנות באישיותנו מבט של עין טובה ,אומנות של לדון לכף זכות ?במפגש זה נעמיק יחדיו באומנות העין הטובה המעצימה

 

 

 

חשיבה חיובית –אמונית –מפגש מרתק עם המאמנת מרגלית שרפר

 

להאמין –לחזק אמונה וביטחון, לשנות –גישה והסתכלות, להתגבר על קשיים וחסמים לצמוח- לשפר, להיטיב להתקדם. ללמוד –תובנות חדשות. לגלות את כוחותיי להאיר את חיי.  בשילוב סרטונים מרתקים.

 

למרגלית שיחה נוספת בנושא: "סודה של אמא" - על הכוח הנשי והייחודיות של האישה. מתאים לנשים ונערות מכיתה י"א ומעלה

 

 

 

גיבוש

 

 

פלונטר / איקס עיגול-  משחקי חשיבה וסדנאות המתאימות לימי גיבוש

 

פעילות חברתית חוצת גילאים. סדנאות מבוססות על משחקי חשיבה מאתגרים, משחק קבוצתי ומיני גולף. מעוניינים להפוך את הצוות למנצח?  יום גיבוש עם סדנאות פלונטר/איקס עיגול הכוללות משחקי חשיבה יגבירו את שיתוף הפעולה ויפתחו את הצוות.  חוויה מיוחדת במינה של פעילות קבוצתית שמחה ומאתגרת.

 

 

 

"מפגש של חיים" שיחתה של אלישבע חי

 

כדי להיות יותר מחובר לחיים, צריך להכיר קודם כל בטוב המצוי בקרבנו פנימה, כך נוכל להתבונן בנקודות הטובות של הזולת ולסלול דרך אמיתית למפגשים משמעותיים לנו ולסביבתנו. דרך סיפורי חיים והרבה משמעות נקבל כלים מעשיים להיות אנשים מלאי משמעות ולהאיר בארץ.

 

 

 

 

 

"שבויות" – שיחתה המרתקת של אורה חצרוני

 

במציאות כיום בה הכל פרוץ, גלוי ונגיש. הרצון להרגיש שייך, אהוב ומקובל בחברה מקבלת משמעות רבה בפרט כשאנחנו שומעים על לא מעט מקרים עד כדי הליכה ב"שבי" אפילו של אויב. על הסיבות, התרבות של האוכלוסייה הערבית, למה זה קורה לבנות ואיך ניתן למנוע זאת. נשמע מפי אורה חצרוני, מחברת הספר שבויות, שמעורבת בלא מעט מקרים וסיפורי הצלה ושיקום של בנות אלו.

 

 

 

צפונות הכתב! –הרצאתו המרתקת של הגרפולוג דרור כהן

 

מדוע נוצרים כתבי יד שונים זה מזה? נסביר בהרצאה כיצד נוצר תהליך כתיבה שונה אצל כל אחד מאתנו. בכל הרצאה לפי הנושא הנבחר ננתח ביחד את תהליך יצירת דפוס ההתנהגות בחיים ואיך הוא משתקף בכתב ידנו. בכל הרצאה יוצגו דוגמאות רבות של כתבי יד, ניתן לבצע עבודה מעשית של הנוכחים במידה ויוקצב מספיק זמן למשך המפגש בכל הרצאה נדגים בנית מהלך של בדיקת כתב יד ע"פ הנושא הנדרש. ככל שיותיר הזמן נאבחן ביחד לפי מה שלמדנו במפגש כתבי יד של מפורסמים. יינתן זמן לשאלות במהלך השיחה ואם יידרש גם לאחריה. במהלך ההרצאה נשלב סיפורים הקשורים לשיחה עצמה שהתרחשו במהלך השנים.

 

סל רעיונות לט"ו באב